(+420) 731 529 710
  +420 224 310 822
 

Byznys portrét

Termíny kurzu

Kurz nemá vypsané žádné nadcházející termíny.

Při vypsání nového termínu Vás informujeme na Vámi zadaný email.

Krátký popis kurzu

Byznys portrét

Byznys portrét je pro mnohé příležitostí k rychlým a stálým příjmům.. U těchto portrétů nehraje roli sezónost. Lidé je budou potřebovat vždy. Udělat ovšem kvalitní a konzistentní sadu byznys fotografií není žádná legrace. Mě to živí nyní 4 rokem. Ukážu vám svůj přístup k tomuto žánru fotografie.

Byznys portrét Byznys portrét Byznys portrét Byznys portrét Byznys portrét Byznys portrét Byznys portrét

Popis kurzu

Kurz je rozdělen na dvě části. Během první části povídáme, během druhé procvičujeme. K osvojení znalosti je třeba praxe. Během fotografování se budeme fotit navzájem. Modelka není třeba.

Předpoklad pro účast: znalost expozičního trojúhelníku (ISO, clona, čas), zkušenosti s prácí v ateliéru.

Program kurzu

Ukážeme si:

– jaké vybavení bude stačit
 – v jakém prostoru můžeme fotit
 – co doporučit na sebe
 – jak s klientem plánovat světlo
 – obvyklé světlené set upy
 – jakou volit kvalitu světla
 – co musí být připraveno než dorazí klient
 – jak klienta uvolnit
 – jak klienta pózovat
 – výběr fotografií k postprodukci

Stravování

Doporučujeme svačinu a pití s sebou.

Ostatní informace

Potřebujte vlastní fotoaparát, kartu a nabitou baterku.

Byznys portrét

Byznys portrét je pro mnohé příležitostí k rychlým a stálým příjmům.. U těchto portrétů nehraje roli sezónost. Lidé je budou potřebovat vždy. Udělat ovšem kvalitní a konzistentní sadu byznys fotografií není žádná legrace. Mě to živí nyní 4 rokem. Ukážu vám svůj přístup k tomuto žánru fotografie.

Informace
o volných termínech

Nehodí se Vám aktuální termíny kurzu Byznys portrét nebo nejsou již žádné volné? Při uvolnění místa nebo vypsání nového termínu Vás informujeme na Vámi zadaný email.

Darujte
fotokurz

Dárkový poukaz na fotografický kurz k narozeninám, pod stromeček - dárek, který potěší.

Potřebujete
informace?

Můžete se na nás kdykoliv obrátit.
Je možné domluvit si také osobní schůzku

  • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

  • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

  • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

  • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

  • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

  • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

  • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

  • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

  • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

  • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Sbírejte body
za účast v kurzech

Za účast na každém kurzu od nás dostanete také různé množství bodů, které můžete proměnit snadno a rychle ve slevové kupony.

Fotografie z kurzů