(+420) 731 529 710
  +420 224 310 822
 

Workshopy na Setkání fotografů 24.11.2018

26. 10. 2018

Jaké fotografické workshopy můžete navštívit na letošním podzimním Setkání fotografů 24. 11. 2018 v Praze - Chodově v KC Zahrada? Fotografové jako Robert Vano, Tomáš Třeštík, Andrej Macenauer, Pavel Krásenský, Pavel Bokr, Tomáš Tichý, Libor Krsek či odborníci firem Canon, Nikon, Sony a Megapixel spolu s Fotoaparát.cz si pro vás přichystali celou řadu zajímavých témat od žánrové fotografie až po ovládání techniky.

Workshopy na Setkání fotografů 24.11.2018

29. SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ V SOBOTU 24. listopadu 2018 se blíží, uskuteční se už za měsíc. Všichni milovníci fotografie se mohou těšit na den plný přednášek, workshopů, diskuzí… a to po celý den od 9 do 19 hodin.

Nabitý program si pro vás připravil Fotoaparát.cz a FotoInstitut.cz společně s partnery Megapixel, CanonNikon a nově i společností So­ny! Potkat tu můžete fotografy jako Robert Vano, Tomáš Třeštík, Andrej Macenauer, Tomáš Tichý, Pavel Krásenský, Libor Vaicenbauer, Pavel Bokr, Libor Krsek, Petr Macenauer, Jakub Súkeník, …a další. Podívejte se na program workshopů v tabulce níže. Workshopy je již možné objednávat, kapacita je omezená.

Workshopy

Čas Téma/název Lektor
9:00 – 11:00

Portrét v přirozeném světle

Robert Vano
9:00 – 11:00 Kreativní portrét ve studiu
 
Antonín Lavrenčík  
10:00 – 11:45  

Photoshop: Vrstvy a masky

Pavel Macenauer
10:00 – 12:00 Portrét v interiéru s Nikon Z
Michael Jurák
12:00 – 14:00 Akt v přirozeném světle Robert Vano
12:00 – 14:00 Portrét v exteriéru Antonín Lavrenčík
12:00 – 14:00 Makrofotografie Pavel Krásenský
12:00 – 13:30 Praktické focení s EOS R
Michal Tvrdík a Oldřich Drnec
12:00 – 13:30

Zoner PS X: vrstvy, masky, výběry

Jan Dobrovodský
14:00 – 16:00 Stylizovaný portrét Pavel Bokr
14:00 – 15:30 Lightroom/PS CC: RAW konvertor  
Aleš Radikovský
14:00 – 16:00

10 kroků pro lepší svatební fotografii

Jan Tichý
15:00 – 17:00 Business portrét
Antonín Lavrenčík
15:00 – 16:30 Jak fotit architekturu
Jakub Súkeník
16:30 – 17:30

Lightroom: úprava fotografie

Aleš Radikovský
17:00 – 19:00 Akt ve studiu
Pavel Bokr


Kromě workshopů proběhne celá řada přednášek. V ceně vstupného, které je po registraci za 250 Kč, jsou všechny přednášky v malém i velkém sále, soutěže, prezentace fototechniky a firem. Workshopy je nutné objednat zvlášť. Registrovat na akci se můžete již nyní, získáte tak 100 Kč slevu na vstupném. Pokud máte zájem o workshop, jeho cena není v ceně vstupného a lze si objednat workshop již nyní (platba probíhá online).

Pořadatelé

Generální partneři

Partneři

Darujte
fotokurz

Dárkový poukaz na fotografický kurz k narozeninám, pod stromeček - dárek, který potěší.

  • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

  • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

  • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

  • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

  • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

  • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

  • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

  • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

  • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

  • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Akreditace školícího střediska FotoInstitut.cz

Fotografie z kurzů