Registrace přes Úřad práce

7. 3. 2017

Připravili jsme pro Vás návod, jak postupovat při přihlášení na kurz ve FotoInstitut.cz pomocí Úřadu práce (dále ÚP)

Registrace přes Úřad práce

Připravili jsme pro Vás návod, jak postupovat při přihlášení na kurz ve FotoInstitut.cz pomocí Úřadu práce (dále ÚP):

 • Na kurz se přihlašte na našich internetových stránkách: www.fotoinstitut.cz. Do poznámky, prosím, uveďte, že kurz absolvujete v přes ÚP. Přihlašte se, i když zatím nevíte, zda Vám ÚP kurz schválí. V případě neschválení žádný poplatek za zrušení registrace nehradíte. Pouze nám tuto skutečnost oznamte, abychom uvolněné místo mohli nabídnout jinému zájemci.
 • Na ÚP si zažádáte o schválení rekvalifikačního kurzu „Fotograf“. Za tímto účelem Vám následně zašleme: sken vyplněného formuláře „C“ na termín Vámi vybraný termín a udělení akreditace pro tento kurz. Obojí předložíte na ÚP. Po Vaší domluvě s ÚP si můžete námi potvrzený dokument vyzvednout v originále u nás osobně na adrese FotoInstitut.cz, Na Čihadle 33, Praha 6 nebo Vám ho zašleme poštou na Vámi uvedenou adresu.
 • Úhrada rekvalifikačního kurzu se Vás netýká, řešíme přímo s ÚP.
 • formulář žádosti o zvolenou rekvalifikaci ke stažení zde

Více informací naleznete zde

Darujte
fotokurz

Dárkový poukaz na fotografický kurz k narozeninám, pod stromeček - dárek, který potěší.

 • Tenhle víkend ve mně bude ještě dlouho doznívat a myslím, že si ho budu pamatovat navždycky. Ještě jednou děkuju Robertovi, který je prostě úžasný, všem z FotoInstitutu za organizaci tohoto workshopu a skvělé zázemí a ostatním účastníkům za neopakovatelnou atmosféru

 • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

 • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

 • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

 • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

 • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

 • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

 • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

 • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

 • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

 • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Akreditace školícího střediska FotoInstitut.cz

Fotografie z kurzů