Dárkové poukazy

FotoInstitut.cz Vám nabízí možnost zakoupení dárkového poukazu na jakýkoliv kurz a v libovolné hodnotě. Platnost těchto poukazů je 1 kalendářní rok od data jeho vydání. Můžete tak udělat radost svým blízkým či příbuzným k narozeninám, pod stromeček, za vysvědčení, za účelem rozšíření kvalifikace či znalostí ve fotografii.

Mám zájem o dárkový poukaz

 • Na konkrétní fotokurz

  Obdarovaný má rezervované místo na vámi vybraném kurzu. Vše je připraveno, stačí jen ve správném termínu dorazit - budeme se těšit.

 • Na finanční částku

  Darujte poukaz na zvolenou částku, který může obdarovaný použít k zakoupení libovolného chystaného kurzu.

Na poukazu může být i vámi zvolené přání či text. Máte-li zájem o poukaz s věnováním, napište nám jeho znění do poznámky při objednávce. Máme pro vás i poukazy k narozeninám či Vánocům se speciálním vzhledem, opět stačí napsat do poznámky."

Podrobné informace podají naši pracovníci. Využijte proto možnost telefonických konzultací, dotazů prostřednictvím emailu nebo osobní schůzky.

Nejjednodušší možností, jak poukaz objednat, je prostřednictvím webových stránek. Po vyplnění a potvrzení objednávky naším pracovníkem Vám budou zaslány informace o platbě.

Doručení poukazu

Dárkové poukazy posíláme e-mailem, jakmile je platba připsána na náš účet.

Doprava kurýrem: po Praze nabízíme dodání kurýrem za cenu 190Kč (včetně DPH) ještě týž den.

Osobní odběr: poukaz lze vyzvednout také osobně na adrese: FotoInstitut.cz, Na Čihadle 33, Praha 6 – Hanspaulka

V případě dotazů nás kontaktujte: tel: 731 529 710, email: fotoinstitut@fotoaparat.cz.

Darujte
fotokurz

Dárkový poukaz na fotografický kurz k narozeninám, pod stromeček - dárek, který potěší.

 • Tenhle víkend ve mně bude ještě dlouho doznívat a myslím, že si ho budu pamatovat navždycky. Ještě jednou děkuju Robertovi, který je prostě úžasný, všem z FotoInstitutu za organizaci tohoto workshopu a skvělé zázemí a ostatním účastníkům za neopakovatelnou atmosféru

 • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

 • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

 • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

 • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

 • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

 • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

 • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

 • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

 • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

 • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Akreditace školícího střediska FotoInstitut.cz

Fotografie z kurzů