Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano

Termíny kurzu

So 5. 10. 9:00 – 17:00
Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano
Praha 6, Na Čihadle 33
Účastníci: max. 10
Lektoři: Robert Vano
3 950 Kč
Objednat kurz
So 30. 11. 9:00 – 17:00
Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano
Praha 6, Na Čihadle 33
Účastníci: max. 10
Lektoři: Robert Vano
3 950 Kč
Objednat kurz

Krátký popis kurzu

Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano

Jednodenní fotokurz „Fotografování portrétu v přirozeném světle“ s Robertem Vano se koná v moderně vybaveném ateliéru „daylight“ ve FotoInstitut.cz, Na Čihadle 33, Praha 6.
Uvidíte, jak fotografuje portrét v přirozeném svetle Mistr Robert Vano a sami si pod jeho vedením vše prakticky vyzkoušíte.

Lektoři

Robert Vano
Robert Vano

Robert Vano je především světově uznávaný módní a reklamní fotograf. Fotografuje černobílé portréty a akty na klasický film a používá také už málo používanou techniku platinotypie. Spolupracuje se…

Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano

Popis kurzu

Na úvod vám světově uznávaný fotograf Robert Vano představí své dílo. Následovat bude výklad, jak fotografovat portrét v přirozeném světle. Odpolední část kurzu bude věnována fotografování. Uvidíte, jak fotografuje portrét Robert Vano a sami si pod jeho vedením vše prakticky vyzkoušíte.

Program kurzu

 • Jak fotografovat portrét v přirozeném světle
 • Práce a komunikace s modelem
 • Jak se vyvarovat se chyb

Stravování

Oběd je zajištěn v blízké pizzerii a není v ceně kurzu. Čaj, káva je na místě zdarma.

Ostatní informace

 • Vybavení: Doporučujeme vlastní fotoaparát, nejlépe digitální, abyste mohli vidět své fotografie okamžitě. Objektivy jsou vhodné s ohniskem cca 50–100mm, využijete zde však i širší a delší ohniska (max do cca 200mm). Vzhledem k využití studiových blesků je nutný fotoaparát se běžnými sáňkmi na blesk

*Ukázkové fotografie byly pořízeny účastníky workshopů pořádaných FotoInstitutem.cz.

Přihlásit se na kurz

Osobní údaje
Firemní údaje
Kontaktní údaje
Kurz

Celkem k úhradě: 3 950 Kč vč. DPH

Za objednávku přičteno + 3 body

Platba

Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano

Jednodenní fotokurz "Fotografování portrétu v přirozeném světle" s Robertem Vano se koná v moderně vybaveném ateliéru "daylight" ve FotoInstitut.cz, Na Čihadle 33, Praha 6. Uvidíte, jak fotografuje portrét v přirozeném svetle Mistr Robert Vano a sami si pod jeho vedením vše prakticky vyzkoušíte.

Informace
o volných termínech

Nehodí se Vám aktuální termíny kurzu Portrét v přirozeném světle s Robertem Vano nebo nejsou již žádné volné? Při uvolnění místa nebo vypsání nového termínu Vás informujeme na Vámi zadaný email.

Darujte
fotokurz

Dárkový poukaz na fotografický kurz k narozeninám, pod stromeček - dárek, který potěší.

Potřebujete
informace?

Můžete se na nás kdykoliv obrátit.
Je možné domluvit si také osobní schůzku

 • Tenhle víkend ve mně bude ještě dlouho doznívat a myslím, že si ho budu pamatovat navždycky. Ještě jednou děkuju Robertovi, který je prostě úžasný, všem z FotoInstitutu za organizaci tohoto workshopu a skvělé zázemí a ostatním účastníkům za neopakovatelnou atmosféru

 • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

 • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

 • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

 • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

 • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

 • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

 • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

 • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

 • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

 • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Sbírejte body
za účast v kurzech

Za účast na každém kurzu od nás dostanete také různé množství bodů, které můžete proměnit snadno a rychle ve slevové kupony.

Fotografie z kurzů