Všeobecné podmínky Bonus klubu FotoInstitut

1. Bonus klub FotoInstitut

Bonus klub FotoInstitut je název programu, který společnost PhotoHint.com, s.r.o. nabízí všem registrovaným uživatelům na www.fotoinstitut.cz.

Základním principem Bonus klubu FotoInstitut je získávání bodů, které můžete následně použít jako slevu při nové objednávce.

2. Možnosti využití bodů

Objednávky nabízené na www.fotoinstitut.cz mají stanovenou bodovou hodnotu.

Každý registrovaný má bodový účet.

Body se na účet připisují každému registrovanému po zaplacení objednaného kurzu/po zaplacení objednávky.

Body se připisují k datu zaevidování platby ve výši určené u příslušného termínu kurzu (výjimku tvoří kurzy, které jsou v rámci akcí zdarma či se slevou, kde může být bodové hodnocení sníženo).

Připsání 1 bodu na účet odpovídá slevě 50 Kč z částky za objednávku a to do odvolání.

Provozovatel může body přidávat i ubírat i mimo běžné transakce. Při takové akci podá uživateli vysvětlení prostřednictvím jeho účtu. Proti rozhodnutí o přidání/ubrání bodů není odvolání. Toto slouží zejména k vyrovnání stavu účtu při nestandardních postupech objednávek.

Body není možné vyměnit za peněžní hotovost.

Provozovatel může změnit pravidla přiřazování bodů bez předchozího upozornění zveřejněním na této stránce s platností k datu zveřejnění.

V případě vrácení peněz z objednávky, kde byla použita sleva za body, se vrací částka snížená o slevu, tedy částka, která byla přijata na účet provozovatele.

Body nebudou držiteli uznány, pokud byly získány v rozporu s dobrými mravy nebo z důvodu omylu či technické chyby systému.

Příklad, jak použít body:

Za zaplacenou objednávku získáte 5 bodů, což zjistíte na svém účtu. Pak můžete použít 250 Kč (5x50Kč) jako slevu u nové objednávky takto:

Potvrdíte tlačítkem “Vyměnit body za slevu”. Tím si vygerujete slevový kod, který následně vložíte do políčka “kód slevového kuponu” u nové objednávky a potvrdíte tlačítko “ověřit”. Poté se vám z ceny objednávky odečte 250 Kč.

(V případě dotazů nás kontaktujte na tel: 731529710)

3. Členství v Bonus klubu FotoInstitut

Členství v Bonus klubu FotoInstitut vzniká registrací na webových stránkách www.fotoinstitut.cz. Registrace na www.fotoinstitut.cz je dobrovolná a není právně vymahatelná. Za řádnou registraci se považuje registrace, ve které jsou pravdivě uvedeny údaje: jméno, příjmení a emailová adresa. Obdržením potvrzení o provedení registrace získává uživatel oprávnění využívat výhod členství v Bonus klubu FotoInstitut. Registrací souhlasí uživatel s uložením a zpracování osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely poskytování fotografických kurzů a speciálních nabídek. Provozovatel (Photohint.com s.r.o.) se zavazuje za žádných okolností neposkytnout Vaše osobní data třetím osobám a v maximální možné míře je chránit před zneužitím. Zpracování osobních dat je registrováno Úřadem pro ochranu osobních údajů pod číslem registrace 00014774/001.

Členství v Bonus klubu FotoInstitut je bezplatné. Členem Bonus klubu FotoInstitut se může stát jakákoliv fyzická či právnická osoba, která souhlasí s podmínkami zakotvenými ve Všeobecných podmínkách a Bonus klubu FotoInstitut. Členem Bonus klubu FotoInstitut se nemůže stát ten, kdo zneužil mechanismus a výhody Bonus klubu FotoInstitut. V případě zneužití mechanismu a výhod Bonus klubu je možné uživateli znemožnit získávání a/nebo čerpání bodů a to jak dočasně tak trvale.

Vytvořením registrace zákazník potvrzuje svůj souhlas se Všeobecnými podmínkami a pravidly Bonus klubu FotoInstitut.

Členství v Bonus klubu FotoInstitut zaniká v případě, že:

Uživatel Bonus klubu FotoInstitut záměrně poskytl v registraci nesprávné informace.

Uživatel Bonus klubu FotoInstitut zneužil mechanismus a výhody Bonus klubu FotoInstitut. Na základě oznámení uživatele Bonus klubu FotoInstitut, resp. v případě jeho úmrtí. Uživatel Bonus klubu FotoInstitut, jehož členství zaniklo z výše uvedených důvodů, ztrácí nárok na použití nasbíraných bodů.

4. Všeobecná ustanovení

Členství v Bonus klubu FotoInstitut a všechna práva s tím spojená jsou nepřevoditelná a zanikají z důvodů uvedených v článku 3 těchto Všeobecných podmínek a pravidel Bonus klubu FotoInstitut.

Body získané uživatelem Bonus klubu FotoInstitut jsou platné a použitelné pouze na webu www.fotoinstitut.cz.

Photohint.com s.r.o. si vyhrazuje právo v případě nutnosti měnit a upravovat Všeobecné podmínky a pravidla Bonus klubu FotoInstitut.

Tyto Všeobecné podmínky Bonus klubu FotoInstitut. vstupují v platnost dnem jejich zveřejnění.

 • Tenhle víkend ve mně bude ještě dlouho doznívat a myslím, že si ho budu pamatovat navždycky. Ještě jednou děkuju Robertovi, který je prostě úžasný, všem z FotoInstitutu za organizaci tohoto workshopu a skvělé zázemí a ostatním účastníkům za neopakovatelnou atmosféru

 • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

 • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

 • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

 • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

 • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

 • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

 • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

 • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

 • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

 • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Fotografie z kurzů