(+420) 731 529 710
  +420 224 310 822
 

Příměstský tábor fotografování Praha

Termíny kurzu

Po 11. 7. 9:00 – St 13. 7. 17:00
Příměstský tábor fotografování Praha
Praha 6, Na Čihadle 33
Účastníci: max. 10
3 900 Kč
Objednat kurz

Krátký popis kurzu

Příměstský tábor fotografování Praha

3-denní letní tábor fotografování v moderní fotostudiu Praze- Dejvicích se koná ve vilové čtvrti v blízkosti údolí Šárka. Je určen pro žáky ve věku 11–15let. Předností je konání v Dejvicích v blízkosti Divoké Šárky. Formou zábavy si shrneme základy, které by měl každý fotograf znát. Probereme a procvičíme různá nastavení fotoaparátu. Vysvětlíme a procvičíme si základní principy fotografování portrétu v ateliéru i v přirozeném světle. Společně vyrazíme do přírody, do Divoké Šárky ale i do blízké Prahy, kde budeme fotografovat krajinu a architekturu ze stativu. Pořízené snímky společně zhodnotíme a ukážeme si základní úpravy v editoru.

Příměstský tábor fotografování Praha Příměstský tábor fotografování Praha Příměstský tábor fotografování Praha Příměstský tábor fotografování Praha

Popis kurzu

Náš příměstský tábor pro děti je skvělou kombinací pro každého účastníka, kterého baví fotografování. Budeme chodit do přírody, abychom fotografovali v přírodě portéty, krajinu i makro. Formou zábavy budeme fotit i v profesionálním ateliéru. Praha je na fotografický letní tábor jako stvořená a skýtá mnoho možností. Třídenní letní tábor fotografování v moderním fotostudiu v Praze- Dejvicích probíhá ve vilové čtvrti v blízkosti údolí Divoká Šárka (10 min pěšky). Formou zábavy si shrneme základy, které by měl každý fotograf znát. Probereme a procvičíme různá nastavení fotoaparátu. Vysvětlíme a nafotíme si zajímavé portréty v ateliéru, ale i venku v přirozeném světle. Společně vyrazíme do údolí Divoká Šárka, ale i do historické Prahy, kde budeme fotografovat krajinu a architekturu ze stativu. Pořízené snímky společně zhodnotíme a ukážeme si základní úpravy v editoru. V ceně je oběd, pití.

Program kurzu

 • Sraz je mezi 8:30 – 9:00.
 • Program začíná v 9:00.
 • Děti si můžete vyzvednout mezi 17:00 a 17:30.
 • Předností je skvělá lokalita v blízkosti Divoké Šárky, malá skupina (do 10 dětí), pozitivní přístup, přátelská atmosféra a hodně zábavy.

Naučíme vás:

 • Ovládat svůj fotoaparát
 • Jak fotit krajinu (nejen ve dne, ale vysvětlíme si také, jak na oblohu v noci)
 • Pořídit portrét v umělém i přirozeném světle
 • Nafotit příběh
 • Práci se stativem v Praze i v krajině
 • Základní úpravy fotografií

Stravování

oběd, pitný režim, (jsou v ceně)

Ostatní informace

Letní dětský tábor je vhodný pro děti od 11 do 15 let. Vše probíhá pod vedením zkušených fotografů a pedagogů. Vhodné je mít svůj fotoaparát nebo i stativ. Na požádání předem je možné obojí zdarma zapůjčit.

Přihlásit se na kurz

Osobní údaje
Firemní údaje
Kontaktní údaje
Kurz

Celkem k úhradě: 3 900 Kč vč. DPH

Za objednávku přičteno + 4 body

Platba

Příměstský tábor fotografování Praha

3-denní letní tábor fotografování v moderní fotostudiu Praze- Dejvicích se koná ve vilové čtvrti v blízkosti údolí Šárka. Je určen pro žáky ve věku 11-15let. Předností je konání v Dejvicích v blízkosti Divoké Šárky. Formou zábavy si shrneme základy, které by měl každý fotograf znát. Probereme a procvičíme různá nastavení fotoaparátu. Vysvětlíme a procvičíme si základní principy fotografování portrétu v ateliéru i v přirozeném světle. Společně vyrazíme do přírody, do Divoké Šárky ale i do blízké Prahy, kde budeme fotografovat krajinu a architekturu ze stativu. Pořízené snímky společně zhodnotíme a ukážeme si základní úpravy v editoru.

Informace
o volných termínech

Nehodí se Vám aktuální termíny kurzu Příměstský tábor fotografování Praha nebo nejsou již žádné volné? Při uvolnění místa nebo vypsání nového termínu Vás informujeme na Vámi zadaný email.

Darujte
fotokurz

Dárkový poukaz na fotografický kurz k narozeninám, pod stromeček - dárek, který potěší.

Potřebujete
informace?

Můžete se na nás kdykoliv obrátit.
Je možné domluvit si také osobní schůzku

 • Tenhle víkend ve mně bude ještě dlouho doznívat a myslím, že si ho budu pamatovat navždycky. Ještě jednou děkuju Robertovi, který je prostě úžasný, všem z FotoInstitutu za organizaci tohoto workshopu a skvělé zázemí a ostatním účastníkům za neopakovatelnou atmosféru

 • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

 • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

 • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

 • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

 • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

 • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

 • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

 • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

 • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

 • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Sbírejte body
za účast v kurzech

Za účast na každém kurzu od nás dostanete také různé množství bodů, které můžete proměnit snadno a rychle ve slevové kupony.

Fotografie z kurzů