(+420) 731 529 710
  +420 224 310 822
 

Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou - Exkluzivní individuální kurz

Termíny kurzu

Kurz nemá vypsané žádné nadcházející termíny.

Při vypsání nového termínu Vás informujeme na Vámi zadaný email.

Krátký popis kurzu

Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou - Exkluzivní individuální kurz

Jsem Alice a portrétní fotografii pod vodou se věnuji přes 15 let. Jestli toužíš si vyzkoušet a kreativně vytvářet originální fotografie pod vodou sám/a, ráda Ti ukážu, jak to dělám. Půjčím Ti svůj prostorný 34st teplý bazén včetně zázemí, sprchy, vířivky, své fotografické a potápěčské vybavení, světla nad i pod vodou,různé druhy pozadí, kostýmy, dekorace, doplňky, ale hlavně Ti ukážu své Know How. Celou dobu Ti budu já a můj asistent k ruce. Pomohu Ti vytvořit nevšední a originální snímky pod vodní hladinou. Navedu Tě technicky i tématicky. Zbytek bude na Tobě. Můžeš si s sebou vzít modelku, podmínkou je, aby byla schopná otevřít pod vodou oči, udělat výraz, který po ni budeš chtít a vydrží pod vodou min. 15 vteřin. Nebo Ti modelku mohu zajistit já.

Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou - Exkluzivní individuální kurz Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou - Exkluzivní individuální kurz Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou - Exkluzivní individuální kurz Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou - Exkluzivní individuální kurz

Popis kurzu

O čem je kurz? Jsem Alice a portrétní fotografii pod vodou se věnuji přes 15 let. Jestli toužíš si vyzkoušet a kreativně vytvářet originální fotografie pod vodou sám/a, ráda Ti ukážu, jak to dělám. Půjčím Ti svůj prostorný 34st teplý bazén včetně zázemí, sprchy, vířivky, své fotografické a potápěčské vybavení, světla nad i pod vodou,různé druhy pozadí, kostýmy, dekorace, doplňky, ale hlavně Ti ukážu své Know How. Celou dobu Ti budu já a můj asistent k ruce. Pomohu Ti vytvořit nevšední a originální snímky pod vodní hladinou. Navedu Tě technicky i tématicky. Zbytek bude na Tobě. Můžeš si s sebou vzít modelku, podmínkou je, aby byla schopná otevřít pod vodou oči, udělat výraz, který po ni budeš chtít a vydrží pod vodou min. 15 vteřin. Nebo Ti modelku mohu zajistit já.

Program kurzu

Časově Ti nechám prostor do 4h focení včetně líčení, komunikace s modelkou, převlékání, výměnou pozadí atd.

 • Vysvětlení teorie fotografování pod vodou
 • Správné nastavené fotoaparátu pro focení pod vodou
 • Návod, jak pod vodou spolupracovat s modelkou
 • Vybavení pro focení pod vodou
 • Chyby, kterých se vyvarovat
 • Praktické fotografování

Doprava

Přihlášeným účastníkům bude posláno přesné místo konání.

Cena zahrnuje

Cena se odvíjí od originality fotografie, netradičnosti zážitku, poznání know how, zapůjčeného prostoru, veškerého potřebného vybavení, ale hlavně přípravy, tedy vytvoření podmínek podvodního ateliéru, který pro Tebe pro daný okamžik vytvořím. Což zahrnuje cca 2h nošení veškeré techniky a vybavení do prostor ateliéru, cca 1h instalace pod vodou pozadí, světel, fotografické a potápěčské techniky. A po Tvém focení cca 2h úklid prostor, čistění bazénu, sušení věcí, práce asistenta, mou práci atd.

Ostatní informace

Sebou si určitě nezapomeň potápěčskou masku, plavky. Pokud máš vlastní fotoaparát s podvodním kejsem, vezmi s sebou. Můžeš porovnat s mou technikou. Fotografie z karty mého aparátu Ti pak pošlu v RAWu přes Uschovna.cz.

Podmínky účasti je dobrý zdravotní stav Tvůj a případně i modelky. Musíš být plavec. Fotografické zkušenosti středně pokročilé až pokročilé.
Bazén má dvě části, mělkou a hlubší. Ty budeš fotit v mělké, ovšem ta má výšku 180cm. Pokud jsi menší, mohu ti zapůjčit potápěčskou techniku, kde budeš moci využít díky vzduchu v lahvi delší čas pod vodou. Podmínka ale je, abys měl aspoň minimální zkušenosti s potápěním!

Těším se na Tebe, na náš společný zážitek a vytváření nevšedních, originálních snímků !!

Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou - Exkluzivní individuální kurz

Jsem Alice a portrétní fotografii pod vodou se věnuji přes 15 let. Jestli toužíš si vyzkoušet a kreativně vytvářet originální fotografie pod vodou sám/a, ráda Ti ukážu, jak to dělám. Půjčím Ti svůj prostorný 34st teplý bazén včetně zázemí, sprchy, vířivky, své fotografické a potápěčské vybavení, světla nad i pod vodou,různé druhy pozadí, kostýmy, dekorace, doplňky, ale hlavně Ti ukážu své Know How. Celou dobu Ti budu já a můj asistent k ruce. Pomohu Ti vytvořit nevšední a originální snímky pod vodní hladinou. Navedu Tě technicky i tématicky. Zbytek bude na Tobě. Můžeš si s sebou vzít modelku, podmínkou je, aby byla schopná otevřít pod vodou oči, udělat výraz, který po ni budeš chtít a vydrží pod vodou min. 15 vteřin. Nebo Ti modelku mohu zajistit já.

Informace
o volných termínech

Nehodí se Vám aktuální termíny kurzu Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou - Exkluzivní individuální kurz nebo nejsou již žádné volné? Při uvolnění místa nebo vypsání nového termínu Vás informujeme na Vámi zadaný email.

Darujte
fotokurz

Dárkový poukaz na fotografický kurz k narozeninám, pod stromeček - dárek, který potěší.

Potřebujete
informace?

Můžete se na nás kdykoliv obrátit.
Je možné domluvit si také osobní schůzku

 • Tenhle víkend ve mně bude ještě dlouho doznívat a myslím, že si ho budu pamatovat navždycky. Ještě jednou děkuju Robertovi, který je prostě úžasný, všem z FotoInstitutu za organizaci tohoto workshopu a skvělé zázemí a ostatním účastníkům za neopakovatelnou atmosféru

 • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

 • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

 • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

 • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

 • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

 • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

 • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

 • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

 • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

 • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Sbírejte body
za účast v kurzech

Za účast na každém kurzu od nás dostanete také různé množství bodů, které můžete proměnit snadno a rychle ve slevové kupony.

Fotografie z kurzů