(+420) 731 529 710
  +420 224 310 822
 

Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou

Termíny kurzu

Ne 7. 3. 21 11:00 – 16:00 Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou 3 950 Kč
Ne 7. 3. 21 11:00 – 16:00 Kdoulova 21, Praha 9 Účastníci: max 4 Obsazeno
3 950 Kč Obsazeno
Ne 9. 5. 21 11:00 – 16:00 Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou 3 950 Kč
Ne 9. 5. 21 11:00 – 16:00 Fotoinstitut - bazén Účastníci: max 4 Objednat kurz
3 950 Kč Objednat kurz

Krátký popis kurzu

Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou

Na praktickém workshopu podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou se naučíte, jak pořídit atraktivní snímky portrétu v nevšedním prostředí. Fotografický kurz probíhá přímo v bazénu s vybavením a rekvizitami k tomu potřebnými. Součástí je poznat zákonitosti podvodního focení. Na úvod bude teoretická příprava, následovat bude praktické focení pod vodou. Na závěr si fotografie prohlédneme a zhodnotíme.

Lektoři

Alice Bochňáková
Alice Bochňáková

Alice je členkou AF ČR (Asociace Profesionálních Fotografů ČR). V roce 2010 byla jako jedna z mála v České republice oceněna Federací Evropských Profesionálních Fotografů prestižním titulem QEP …

Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou

Popis kurzu

Na praktickém workshopu podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou se naučíte, jak pořídit atraktivní snímky portrétu v nevšedním prostředí. Fotografický kurz probíhá přímo v bazénu s vybavením a rekvizitami k tomu potřebnými. Součástí je poznat zákonitosti podvodního focení. Na úvod bude teoretická příprava, následovat bude praktické focení pod vodou. Zde se všichni účastníci vystřídají v rolích model – fotograf – asistent a získáte tak nejen zkušenosti v širším záběru, ale i krásné fotografie. Na závěr si fotografie prohlédneme a zhodnotíme.

Program kurzu

 • Ukázka prací Alice Bochňákové na kterých je vysvětlena teorie fotografování pod vodou
 • Správné nastavené fotoaparátu pro focení pod vodou
 • Návod, jak pod vodou spolupracovat s modelkou
 • Vybavení pro focení pod vodou
 • Chyby, kterých se vyvarovat
 • Praktické fotografování
 • Diskuze nad snímky

Doprava

Přihlášeným účastníkům bude posláno přesné místo konání.

Cena zahrnuje

Lektora – profesionální fotografku. Zapůjčení fotoaparátu s podvodním pouzdrem pro potřeby foceni na workshopu.
Bazén s vybavením pro fotografování pod vodou. Teplota vody je 29°C.

Ostatní informace

S sebou plavky a masku!
Doporučujeme si s sebou vzít nějaké vlastní oblečení, ve kterém se budete chtít pod vodou fotit. Pro holky se hodí např. dlouhé široké sukně, šaty, různé šátky. Kreativitě se meze nekladou.

Přihlásit se na kurz

Osobní údaje
Firemní údaje
Kontaktní údaje
Kurz
Platba

Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou

Na praktickém workshopu podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou se naučíte, jak pořídit atraktivní snímky portrétu v nevšedním prostředí. Fotografický kurz probíhá přímo v bazénu s vybavením a rekvizitami k tomu potřebnými. Součástí je poznat zákonitosti podvodního focení. Na úvod bude teoretická příprava, následovat bude praktické focení pod vodou. Na závěr si fotografie prohlédneme a zhodnotíme.

Informace
o volných termínech

Nehodí se Vám aktuální termíny kurzu Podvodní fotografie s Alicí Bochňákovou nebo nejsou již žádné volné? Při uvolnění místa nebo vypsání nového termínu Vás informujeme na Vámi zadaný email.

Darujte
fotokurz

Dárkový poukaz na fotografický kurz k narozeninám, pod stromeček - dárek, který potěší.

Potřebujete
informace?

Můžete se na nás kdykoliv obrátit.
Je možné domluvit si také osobní schůzku

 • Tenhle víkend ve mně bude ještě dlouho doznívat a myslím, že si ho budu pamatovat navždycky. Ještě jednou děkuju Robertovi, který je prostě úžasný, všem z FotoInstitutu za organizaci tohoto workshopu a skvělé zázemí a ostatním účastníkům za neopakovatelnou atmosféru

 • Nejvíce se mi líbil pobyt na Šumavě (focení - Vydra a noční focení s dlouhým časem). Práce v ateliéru taky super. Přestal jsem fotit na automat. Manuální nastavení ještě úplně nedávám, ale priorita času a clony skvělé. Díky všem lektorům a celému Fotoinstitut.cz

 • Pochopila jsem více techniku, ve které jsem hodně tápala. Kurz mě hodně nakopl k dalšímu sebevzdělávání a hlavně…k focení!

 • Nejvíce se mi líbila lekce praktického focení portrétu v ateliéru. Kurz mě přinutil vyzkoušet si v praxi postupy nabyté v teorii. Kvalitní kurz, kvalitní lektoři, dobrá atmosféra.

 • Líbila se mi úroveň lektorů, kteří velmi profesionálně předávali informace, proto nelze jednoznačně určit, která lekce byla nejpřínosnější. Otevřelo mi to obzory, jak pohlížet na fotografování, že to není jen clona, čas,… Celý kurz hodnotím velmi kladně, budu ho doporučovat.

 • Tento kurz focení mi dal hodně coby úplnému začátečníkovi, kterému manuální režim focení, fotografická technika a grafické editory nic neříkaly. V mém případě vidím velký posun ve způsobu focení, i když vím, že mne čeká ještě hodně práce, abych byla se svou prací maximálně spokojena.

 • Kurz portrétu s Tondou Lavrenčíkem byl vážně skvělý, plný inspirativních tipů a zkušeností. Je více než zřejmé, že Tonda svému řemeslu doslova do detailu každého stínu rozumí. Po absolvování tohoto kurzu mnohem více chápete, jak je portrétování člověka opravdovým uměním...

 • Kurz zimní krajina pod vedením Andreje Macenauera byl pro mě velmi přínosný hned z několika důvodů. Dozvěděl jsem se o nových technikách krajinářské fotografie a zajímavých metodách postprocesingu. Pokud toužíte po krásných šumavských scenérií a zároveň pěkném víkendu stráveném v nádherném Domě fotografů, tak za sebe mohu jen doporučit!:-)

 • Workshop makrofotografie s Pavlem Krásenským byl pro mne obrovským přínosem. Pavel nám během víkendu ukázal spoustu vychytávek a zlepšováků z praxe. Konkrétní ukázky práce s hmyzem a pomoc s osvětlením malých objektů pro mne byl velice inspirativní...

 • Naučili jsme se lépe ovládat náš foťák. Zážitek pro mě bylo fotit portréty v profesionálním ateliéru a také východ slunce na Chalupské slati. Bylo taky hodně legrace.

 • Expedice s FotoInstitut.cz jsou excelentní. Byla jsem už několikrát, jsou to zážitky, se kterými budu umírat. Ve Skotsku je divoká příroda, často prší. Fotky akorát pro krajináře, tedy když bys psa nevyhnal. Organizace skvělá, fotky výborné.

Sbírejte body
za účast v kurzech

Za účast na každém kurzu od nás dostanete také různé množství bodů, které můžete proměnit snadno a rychle ve slevové kupony.

Fotografie z kurzů